Logistika

Dėl savo patogios geografinės vietos ir puikios logistinės lokacijos, kurioje susiduria visi svarbiausi regioniniai autotransporto, geležinkelio ir netgi upių keliai, Kaunas yra ir tampa vis svarbesniu regiono logistikos centru. Su tokiais logistinę situaciją iš esmės keičiančiais projektais kaip „Rail Baltica“ stiprėja ir auga Kauno logistikos įmonės. Atsiranda naujų darbo vietų tiek plečiantis Kauno įmonių sandėliavimo, logistikos poreikiams, tiek ateinant naujoms specializuotoms logistikos ir sandėliavimo įmonėms.

  • 831logistikos įmonė
  • 22800srities specialistų
  • 27vid. logistikos įmonės darbuotojų skaičius

Tradiciškai asocijuojamos su tolimųjų reisų vairuotojais, logistikos sektoriaus darbinės galimybės yra gerokai platesnės. Nemažos dalies sektoriaus darbuotojų darbinė aplinka – modernaus biuro ir kompiuterio ekrano sintezė. Beje, dėl plataus geografinio klientų diapazono sektoriuje itin pageidaujami gerai įvairias užsienio kalbas mokantys specialistai. Keičiantis sektoriui, stiprėjant konkurencijai dėl darbuotojų, dygstant naujiems sandėliavimo pastatams darbo sąlygos ir aplinka logistikos sandėliuose savo komforto lygiu mažai kuo skiriasi nuo mažiau judraus biuro.

Sektoriaus populiariausi specialistai

Intermodalinių pervežimų koordinatorius

Intermodalinių pervežimų koordinatorius

Intermodalinių pervežimų koordinatorius yra atsakingas už intermodalinius pervežimus – tai krovinių gabenimas daugiau nei viena transporto rūšimi, pavyzdžiui, vilkikais ir jūrų transportu. Šių specialistų darbas panašus į kitų transporto vadybininkų, tačiau apima daugiau sričių.

Mechanikas

Mechanikas

Mechanikas atlieka visų mašinų ir įrenginių, naudojamų logistikoje, techninę priežiūrą ir remontą. Nuo technikos, naudojamos sandėliuose, iki pačių transporto priemonių – įprastai mechanikai specializuojasi arba būna plataus profilio specialistais.

Sandėlio operatorius

Sandėlio operatorius

Sandėlio operatoriaus darbo pobūdis: medžiagų ir prekių atsargų priėmimo ir išdavimo priežiūra, turimo inventoriaus suvedimas į saugojimo sistemą, užsakymų tikrinimas, dokumentų tvarkymas, taip pat pavaldžių darbuotojų valdymas, motyvavimas ir vertinimas, jų pamainų grafiko sudarymas, užduočių paskirstymas ir sandėliavimo veiklos koordinavimas. Sandėlio operatorius taip pat atlieka sandėlio valdymo procesų optimizavimą, užtikrina tinkamą medžiagų ir prekių atsargų saugojimą. Rengti reguliarias ataskaitas įmonės vadovybei, atlikti įprastą, nuolatinę ir nepaprastąją atsargų inventorizaciją bei bendradarbiauti su kitais įmonės padaliniais.

Mėnesinio atlyginimo vidurkis (neto) Kauno regione: 1100 – 1600 Eur (2022 birželio mėn. AFR inform.)

Šakinių keltuvų operatorius

Šakinių keltuvų operatorius

Šakinių krautuvų operatorius valdo šakinius krautuvus, padėklų krautuvus, surinkimo ir sisteminius vežimėlius, įtraukiklius ir t. t.: krauna padėklus su kroviniu ant (nuo) transporto priemonių pagrindo, tiekia medžiagas gamybos linijai, skenuoja padėklų etiketes. Jis taip pat vykdo įprastą transporto priemonės techninę priežiūrą ir bendradarbiauja atliekant inventorizaciją.

Transporto/logistikos vadybininkas

Transporto/logistikos vadybininkas

Transporto ar logistikos vadybininkas yra atsakingas už prekių gabenimo užtikrinimą tarptautiniu ir vietiniu mastu. Jo pareigas taip pat apima: naujų klientų paieška ir kontaktų užmezgimas, užklausų dėl paslaugų kainų ir prekių pervežimo priėmimas ir vykdymas, derybų vedimas ir sąlygų aptarimas su vežėjais, laisvų transporto priemonių paieška, transporto priemonių užimtumo kontrolė, duomenų suvedimas į informacinę sistemą, mokėjimo dokumentų paruošimas, klientų mokėjimų kontrolė, bendravimas su klientais, vežėjais ir pretenzijų sprendimas.

Verslo plėtros vadybininkas

Verslo plėtros vadybininkas

Verslo plėtros vadybininkas yra atsakingas už vežėjų paiešką, ryšių su esamais ir potencialiais verslo klientais palaikymą ir vystymą, pardavimų strategijos kūrimą bei klientų užsakymų priežiūrą ir vykdymą.

Rodyti daugiau

Kur dirbti? Logistikos įmonės Kaune:

Pateikite savo įmonės aprašymą

Kur tobulėti? Mokymo įstaigos: