Visai nesvarbu, ar esate studijas bepradedąs pirmakursis, ar paskutinio kurso studentas, o gal net ne vieną diplomą įgijęs specialistas, kviečiame jus atvykti į „Teltonika Networks“ atvirų durų dienas. Nepraleiskite retos progos susipažinti su įmonės aplinka bei kultūra, iš pirmų lūpų išgirsti apie praktikos bei karjeros galimybes ir gyvai „pasimatuoti“ vieną pasaulyje lyderiaujančių tinklo technologijų kompanijų, kaip galimą ateities darbovietę.

Nemaža dalis žmonių išsigąsta išgirdę žodžius „technologijos“, „daiktų internetas“ ar „tinklo sprendimai “ ir neišdrįsta išbandyti savęs šioje greitai besivystančioje srityje – tačiau visai be reikalo! Per daugiau nei dvidešimtmetį spartaus augimo, „Teltonika Networks“ kartu sėkmingai užaugino ir kelias kartas įvairių sričių specialistų, o neseniai įsteigtos „IoT“ bei „B2B“ akademijos gali tapti ir tavo karjeros tramplinu!

Renginio metu susipažinsite su „IoT“ bei „B2B“ akademijų vadovais, kurie papasakos apie įmonę bei skirtingas karjeros galimybes. Taip pat turėsite unikalų šansą išgirsti, kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui ir palikti gerą įspūdį tiesiai iš „Teltonika Networks“ žmogiškųjų išteklių vadovės lūpų. Na, o namo neišeisite tuščiomis, nes visų dalyvių lauks dovanos!

Dalyvauti renginyje būtina registracija bei galimybių pasas.

Galite rinktis vieną iš keturių renginio laikų:

Rugsėjo 8 d. nuo 10 val. iki 12 val. ir nuo 14 val. iki 16 val., arba

Rugsėjo 9 d. nuo 10 val. iki 12 val. ir nuo 14 val. iki 16 val.

Atvirų durų dienos vyks adresu K. Baršausko g. 66, Kaunas, šalia prekybos centro „Molas“.

„Teltonika Networks“ nuotraukos ir informacija