Kitron – viena iš didžiausių bei moderniausių Skandinavijos elektronikos produktų gamybos paslaugas teikianti pasaulinė kompanija. Esame pasirengę ugdyti jaunus talentus ir dalintis žiniomis Kitron stažuotojų programos #CampKitron metu.

Mūsų klientai – pasaulyje lyderiaujančios kompanijos. Būtent tai atveria dideles galimybes – kiekvienas dirba su skirtingais klientais ir skirtingais jų produktais. Per 4 mėnesius #CampKitron turėsi galimybę išbandyti skirtingas inžinerines pozicijas ir pasirinkti, koks darbas iš tiesų yra tavo svajonė!

Kodėl #CampKitron?

Ar pagalvojai, kaip įdomu būtų stebėti kino filmą ir išvysti žymųjį San Francisko tramvajų, stebėti žinių pranešimą apie Amerikos karių naudojamą sudėtingą techniką taikos palaikymo misijose ar prie Kauno funikulieriaus pamatyti veją pjaunantį Husqvarna robotą ir žinoti, kad vienaip ar kitaip, turėjai galimybę prisidėti prie šios technikos sukūrimo? Kaip ir prie šimtų kitų gaminių, kurie kasdien padeda gelbėti gyvybes ir palaikyti aukštą medicinos lygį, padaro mūsų laisvalaikį turiningesnį ir padeda milijonams žmonių gyventi saugiau ir paprasčiau. Jei keliausi traukiniu iš Mančesterio į Londoną, greičiausiai jį valdo Kitron pagamintos elektroninės plokštės. Kaip ir jūros dugno tyrimams skirta mokslinė įranga ar lauko sąlygomis naudojamas reanimacijos aparatas. Ne mažiau nustebins ir mažoje raudonoje dėžutėje telpanti kraujo tyrimo laboratorija, kuri atstoja gydytojo kabinetą ir ypač praverčia atokiose vietovėse, kur nėra medicinos įstaigų ir pacientus reikia ištirti vietoje. Pandemijos metu prisidėjome prie gyvybę gelbstinčių mobilių ir stacionarių plaučių ventiliavimo aparatų gamybos. Kitron gaminami elektronikos kabeliai bei elektronikos plokštės yra montuojami į F-35 karinius naikintuvus, širdies ultragarso ir kitus medicininius aparatus, greičio matuoklius, išmaniuosius elektros ir vandens skaitiklius bei daugelį kitų profesionalių produktų.

#CampKitron – tavo šansas susipažinti su inžinerinio darbo subtilybėmis, „pasimatuoti“ keletą konkrečių darbo pozicijų ir suprasti koks darbas Tau yra įdomiausias! Be to, sėkmingai pabaigus stažuotojų programą geriausiuosius (-ias) pakviesime toliau tęsti karjerą Kitron!

„Kitron stažuotojų programa buvo didžiulis žingsnis link mano svajonės išsipildymo. Programos tikslas buvo ne tik supažindinti būsimą inžinierių su gamybiniais ir administraciniais procesais bet ir leisti išbandyti save įvairiose rolėse, tad kiekvieną savaitę buvau priskirtas prie kito skyriaus, kur galėjau susipažinti su skirtingais procesais ir įsigilinti vis į kito specialisto darbo specifiką. Šiandien skaičiuoju 7-us metus Kitron komandoje ir vis dar jaučiu, kaip kasdien tobulėju bei sužinau kažką naujo.“ – savo patirtimi dalijasi Mantas, Kitron Pardavimų projektų vadovas.

Šią vasarą #CampKitron programą koordinuos Miglė, po stažuotės prisijungusi prie Kitron komandos kaip Produkto inžinierė: „Kitron stažuotojų programa sudomino galimybe susipažinti su gamybos ir inžinerinių skyrių darbu. Stažuotojų programoje sužinojau, kaip veikia Kitron įmonė, nuo komponentų užsakymo, jų atvykimo, gamybos iki galutinio gaminio pardavimo. Čia dirbu iki šiol, nes Kitron vienija labai draugiškas kolektyvas su kuriuo malonu dirbti.“

Nelauk kol galimybės ateis pas tave – jau dabar kandidatuok į #CampKitron stažuotojų programą čia: https://career-lithuania.kitron.com/jobs/1183868-campkitron-programos-stazuotojas-a