Jei seniai svajojote apie žaidimų kūrėjo karjerą, tačiau jums visuomet trūko žinių, nuo ko pradėti, turėtumėte atkreipti dėmesį į naujausią žinią iš Kaune įsikūrusios žaidimų kūrimo kompanijos „SneakyBox“. Šią savaitę, kompanija paskelbė apie naują kvietimą prisijungti prie žaidimų kūrimo akademijos.

Ši, jau antrus metus besitęsianti „SneakyBox“ iniciatyva – tai proga ne tik atlikti studijų praktiką, tačiau ir pasisemti vertingų žinių iš žaidimų industrijos profesionalų. Net 2 mėnesius trunkantys praktiniai užsiėmimai leis žaidimų kūrimu besidomintiems studentams prisiliesti prie realių žaidimų projektų, išmokti žaidimo perkėlimo į kitas žaidimų platformas subtilybių bei pasiklausyti įdomių paskaitų, kurias ves žaidimų industrijos profesionalai.

Akademijos koordinatorė Aurelija Vaitkevičiūtė pasakoja, kad ši iniciatyva, tai ne tik interaktyvi studijų praktika, tačiau ir galimybė įsilieti į žaidimų industriją.

„Pirmąją žaidimų kūrimo akademiją suorganizavome prieš 2 metus ir sulaukėmė didžiulės sėkmės. Mūsų suorganizuotą programą baigė net 15 studentų, kurių dalį pakvietėmė prisijungti prie „SneakyBox“ komandos, kurioje jie dirba iki šiol,“ – pasakojo A. Vaitkevičiūtė.

Pasak „SneakyBox“ akademijos koordinatorės, kaip ir kasmet, greta praktinių užsiėmimų, „SneakyBox“ ruošia ir specialų paskaitų ciklą, kuriame žiniomis ir patirtimi dalinasi tokių kompanijų kaip „Unity“, „Virtuos“, „No Brakes Games“ atstovai.

„Siekiame, kad akademijos metu studentai pamatytų ir susipažintų su įvairiomis žaidimų kūrimo proceso dalimis. Greta techninio pobūdžio pranešimų, organizuojame susitikimus su žaidimų dizaineriais, verslo vystytojais, kūrybininkais. Norime, kad paskaitos būtų naudingos ne tik „SneakyBox“ akademijos dalyviams, tačiau ir ilgamečiams mūsų darbuotojams,“ – teigė A. Vaitkevičiūtė.

Rudens žaidimų kūrimo akademija startuos jau visai netrukus. Norėdami dalyvauti, turite užsiregistruoti „SneakyBox“ puslapyje iki rugsėjo 25 dienos. Akademijos startas numatomas spalio 9 dieną.

Apie „SneakyBox“

„SneakyBox“ – taid skaitmeninės kūrybos studija, kuri kuria žaidimus žaidimų konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams bei teikia kitas su žaidimų kūrimu ir leidyba susijusias pasalugas klientams iš viso pasaulio. Šiuo metu lietuvių komandą iš viso sudaro apie 70 savo srities profesionalų – kūrėjų, technikų ir menininkų.

„SneakyBox“ informacija