KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas tęsia tradiciją ir gegužės 3–5 dienomis kviečia jau šeštąjį kartą susitikti KTU Big Data School 2023!

Kaip ir kasmet, renginio metu savo srities profesionalai iš įvairių Europos universitetų dalysis naujausiomis žiniomis ir savo patirtimi didžiųjų duomenų srityje.

Big Data School 2023 teorines ir praktines sesijas ves:

– dr. Wannes Meert (KU Leuven universitetas, Belgija) „Medžiais grįstų modelių apmokymas, vertinimas ir verifikavimas” (Learning, evaluating and verifying tree-based models);

– dr. Michael Fairbank (Esekso universitetas, Jungtinė Karalystė) „Rekurentiniai neuroniniai tinklai ir jų taikymai“ (Recurrent neural network and their application);

– dr. Mindaugas Kavaliauskas (KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas) ir įmonių atstovų pranešimai.

Nepraleiskite progos sužinoti kažką naujo, įsikvėpti naujiems projektams ir susitikti su kolegomis iš kitų organizacijų! Skubėkite registruotis ir pasinaudoti palankesniu dalyvio mokesčio pasiūlymu.

Renginys vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos rasite renginio tinklalapyje.

Registracija rasite čia.

Renginys skirtas verslo ir pramonės įmonių atstovams, mokslininkams, doktorantams, antrosios pakopos studentams, siekiant pagilinti jų kompetencijas didžiųjų verslo duomenų analitikos ir jų naudojimo srityje.

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis el. paštu [email protected].

Informacija: KTU