Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje 50 mln. eurų kainavusią gamyklą 2019 metais atvėrusi sveikatos priežiūros produktų bendrovė „Hollister Incorporated“ plečia gamybos pajėgumus. Kaip jau skelbta metų pradžioje, įmonė investuos 25 mln. dolerių (23,6 mln. eurų) į pažangiausias gamybos technologijas. Oficialiai patvirtinta, kad iki 2024 metų pabaigos „Hollister Lietuva“ pasamdys daugiau nei 70 naujų darbuotojų.

„Nuo pat veiklos pradžios Kauno gamyklos komanda išsiskiria puikiais rezultatais. Esame itin vertinami dėl savo kompetencijų, mums patikimos naujos vis didesnės ir sudėtingesnės užduotys, įgyvendiname globalius projektus, o tai garantuoja nuoseklų augimą. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie bendros įmonės misijos įgyvendinimo – padedame mūsų produktus ir paslaugas naudojantiems žmonėms gyventi oriau ir patogiau“, – komentuoja „Hollister Lietuva“ vadovas Saulius Bitinas.

Įmonė ne tik priima naujus darbuotojus, bet ir ugdo esamus komandos narius bei užtikrina jiems karjeros galimybes. Nuo veiklos pradžios aukštesnės pareigos buvo suteiktos daugiau nei 200 „Hollister Lietuva“ darbuotojų. Taip pat jau turime darbuotojų Lietuvoje, kuriems buvo pasiūlytos globalios darbo pozicijos. Anot S. Bitino, numatytos investicijos garantuos tolimesnę įmonės plėtrą, o tuo pačiu – ir darbuotojų kompetencijų ugdymą.

2017 metais „Hollister“ paskelbė planus Kaune sukurti daugiau nei 300 darbo vietų. Nuo to laiko bendrovė šiuos lūkesčius padvigubino – plečiant kolektyvą ir toliau ieško gabių inžinierių, kokybės užtikrinimo ir gamybos specialistų. Svarbiausias pozicijas įmonė planuoja užpildyti per šiuos ir ateinančius metus, 2024-ųjų pabaigoje „Hollister Lietuva“ komandą iš viso turėtų sudaryti ne mažiau kaip 700 darbuotojų.

„Hollister Incorporated“ yra daugiau nei 100 metų veikianti nepriklausoma darbuotojų valdoma įmonė. Tokios valdymo struktūros privalumus jau pajuto ir Kaune įkurtos gamyklos komanda – šią vasarą įmonė pristatė papildomą motyvacinę programą. Pasak S. Bitino, ši programa leidžia palaikyti įmonės augimą ir tuo pat metu dalintis įmonės finansine gerove su darbuotojais.

„Lyginant su panašiomis kitų įmonių teikiamomis naudomis, ši unikali tuo, kad nepriklauso nuo asmeninių darbuotojo rezultatų. Naujai pristatytas piniginis apdovanojimas gali būti suteikiamas visiems reikalavimus atitinkantiems darbuotojams kiekvienais metais. Motyvacinių naudų pakete išlieka ir kitos naudos – sveikatos draudimas visiems darbuotojams, premijos už pasiektus rezultatus, dalinai kompensuojamas maitinimas įmonėje esančiame restorane ir kiti privalumai“, – sako „Hollister Lietuva“ vadovas.

Per pirmuosius ketverius veiklos metus „Hollister Lietuva“ sumokėjo daugiau nei 6 mln. eurų gyventojų pajamų mokesčio ir daugiau kaip 7 mln. eurų „Sodros“ mokesčių.

„Hollister Lietuva“ informacija