Sparčiai artėjant 2021-ųjų metų stojimams, daugelį abiturientų neramina klausimai „kur stoti? kokias studijas rinktis? kokia aukštoji mokyla man tiks labiausiai?“ Viskas apie perspektyviausius verslo sektorius bei ateities profesijas vienoje vietoje.

1. Informacinės technologijos

Informacinės technologijos – viena iš daugiausiai liaupsių sulaukiančių profesinių krypčių šiomis dienomis. Nuolat kuriasi ir auga IT įmonės, kiekvienais metais vis daugėja entuziastingų IT specialistų. Pačioje Lietuvos širdyje, Kaune, gausu IT specialistus ruošiančių aukštųjų mokyklų:

2. Inžinerija

Ar teko girdėti, jog inžinerijos studentų itin trūksta? O įmonėms jų reikia ne mažiau nei IT specialistų? Kauno aukštosios mokyklos padeda studentams pažinti modernią ir kūrybiškumu pasižyminčią inžinerijos pusę.

3. Gyvybės mokslai

Tai dar vienas itin sparčiai visame pasaulyje augantis sektorius. O būsimiems šios srities specialistams atsiveria neriboti horizontai. O Kauno aukštosios mokyklos taip pat paruošia pažangias medicinos technologijas ir inovacijas išmanančius specialistus.

  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – didžiausia biomedicinos studijų srities specialistus ruošianti aukštoji mokykla Baltijos šalyse. Čia atrasi didelę gausą medicinos ir veterinarijos studijų programų, tokių kaip biochemija ar medicininė ir veterinarinė genetika bei daugelis kitų.
  • Kauno kolegija – kolegija, kurioje galėsi rinktis iš net dvylikos skirtingų sveikatos mokslų krypčių. Radiologija, biomedicinos diagnostika, farmakotechnika – tai tik kelios inovatyviausios medicinos studijų programos.

4. Verslo paslaugų centrai

Moderniausios tarptautinės bei vietinės įmonės nuolat kuriasi Lietuvoje ir suteikia progą dirbti netikėčiausius darbus. Specialybių verslo paslaugų centrų specialistams reikia pačių įvairiausių.

Asmenybės testas

Taigi, galimybės studijuoti Kaune išties nesibaigia. O jeigu nuo visų galimybių sukasi galva ir vis dar neaišku kur stoti, atlik karjeros testą ir drąsiai ženk tau labiausiai tinkančiu karjeros keliu.