Ar žinai, kokiu tikslu yra naudojamas USB laidas ir kodėl spaudžiant elektros jungiklį jis kartais sužaibuoja? Jei tokie klausimai kelia juoką ir jauti, jog patinka inžineriniai mokslai, kviečiame dalyvauti protų kovose „Įdomioji elektronika moksleiviams“ su Robertu Petrausku.

Varžytis yra dėl ko – nugalėtojui atiteks DRONAS, o geriausiai pasirodžiusiems kitiems elektronikams – vertingi prizai nuo „Ateitis – elektronikams“ iniciatyvos partnerių – didžiausių elektronikos komponentų ir įrenginių gamybos įmonių Kauno regione – „Continental Automotive Lithuania“, „HELLA Lithuania“, „Kitron“ ir „Littelfuse LT“ ir „Teltonika Networks“!

Renginys vyks nuotoliniu būdu.

Data: Balandžio 15 d.
Laikas: 15:00 – 17:00
Formatas: Online (MS Teams)

Registracija: https://bit.ly/3sWtZLs

Kaip vyks protmūšis ir kokios jo taisyklės, galite susipažinti: https://bit.ly/31WOBHv

Kviečiame dalyvauti!

Apie projektą „Ateitis – elektronikams“:

Kauno regione veikiančios didžiausios elektronikos komponentų ir įrenginių gamybos įmonės – „Continental Automotive Lithuania“, „HELLA Lithuania“, „Kitron“ ir „Littelfuse LT“ ir „Teltonika“, Kauno technologijos universitetas (KTU) ir Kauno technikos kolegija (KTK) nori padėti moksleiviams susipažinti su sėkmingos profesinės karjeros galimybėmis, pasiruošti kūrybiškai taikyti žinias elektronikos, mechatronikos ir kitose susijusiose inžinerijos srityse bei rinktis studijuoti elektronikos inžinerijos mokslus.

#AteitisElektronikams

Daugiau apie projektą: http://bit.ly/3tvzel6