Kauno miesto turizmo, verslo ir investicijų plėtros agentūra „Kaunas IN“ pristato naują tinklalaidžių ciklą „Sėkmės faktorius: Kaunas“, kuriame – pokalbiai su Kaune gimusiais ir savo sėkmės istoriją pradėjusiais talentingais žmonėmis. Tinklalaidžių ciklas pristatys Kauno visuomenės veikėjus, verslininkus, sportininkus, menininkus – labai skirtingus, bet vienas už kitą stipriau įkvepiančius žmones: kuriančius ir leidžiančius į miestą pažvelgti kitomis, naujomis akimis.

Pirmosios laidos svečias – lenktynininkas, motociklininkas, jau ketverius metus Dakaro ralyje dalyvavęs, o dukart vienišių klasėje nugalėjęs kaunietis Arūnas Gelažninkas.

Pokalbyje su Arūnu – ne tik apie tai, kas lėmė visą gyvenimą pakeitusią aistrą motociklų sportui, Dakaro ralio užkulisius, bet ir tai, kad net už atkakliausios ambicijos bei didžiausio asmeninio talento privalo stovėti daugiau būtinų dalykų: visų pirmą – daug ilgo ir sunkaus darbo, įžvelgiamos veiklos prasmės, aukštesnio tikslo.

„Visada sakau, kad svarbiausias mano dalyvavimo Dakaro ralyje tikslas buvo populiarinti motociklų sportą – ir pagal tai, kiek jaunų žmonių įkvepiu susidomėti motociklais, manau, kad man visai neblogai pavyko,“ – sako Arūnas.

Per savo aktyvią karjerą aplankęs daugiau kaip 50 pasaulio šalių, gyvenimui ir tolimesnėms veikloms jis pasirinko Kauną – tad apie tokio sprendimo motyvus, apie treniruotes Lietuvoje ir užsienyje, kasdienybės balansą ir mokinių sėkmę lemiančius faktorius kviečiame pasiklausyti Arūno minčių 45 min. tinklalaidės „Sėkmės faktorius: Kaunas“ pokalbyje.

Už galimybę įrašyti tinklalaidę profesionalioje įrašų studijoje – padėka Vytauto Didžiojo universitetui, šiemet švenčiančiam Lietuvos universiteto šimtmetį.

Tinklalaidžių ciklo „Sėkmės faktorius: Kaunas“ įrašai publikuojami „Youtube“ „Kaunastic Business“ paskyroje ir jau visai netrukus – visose audiotinklalaidžių platformose.

Pokalbyje išgirsite:

1:10 – sezoninės veiklos „dakarininkų“ motociklininkų akimis

3:25 – priešistorė: nuo vaikystės priemiestyje iki ankstyvųjų prisiminimų apie Kauną

5:00 – aštuonmetis Arūnas ant motociklo ir „parduotos“ paaugliškos vasaros

10:59 – kodėl mokykloje labiausiai patiko geografija

11:55 – motociklinio sporto pėdsakai: nuo traumų iki poveikio sveikatai

14:10 – anksti atrastas kelias: per finansinius iššūkius, kūno išbandymus ir karjeros pauzes

15:30 – balansas kasdienybėje: tarp koncentravimosi ir poilsio

17:15 – baigėsi Dakaras – prasideda Dakaras

18:35 – apie varžymąsi vienišių klasėje: iššūkiai, pasirinkimo motyvai – ir nauji tikslai

22:34 – komanda, padedanti pasiruošti išvykimui, ir dirbanti ralio metu

23:45 – strategija, atvedanti į pergalę Dakare

27:53 – iš trenerio pozicijos: apie sporto populiarinimą ir mokinių sėkmę

34:25 – Dakaras vs. kitos garsios pasaulinės lenktynės

39:00 – kas lėmė, kad aplankęs daugiau kaip 50 šalių, gyvenimui pasirinko Kauną

43:00 – motociklinio sporto populiarėjimas Lietuvoje ir palinkėjimas „svajoti atsargiai“